Skip to main content

SPĒKA GRĀMATA II

apziņas brīvība

DZĪVES JEB AUGSTĀKAIS SPĒKS

Kopš izdevu pirmo Spēka grāmatu “Atklāj augstāko spēku sevī!”, pagājuši divi gadi. Pa šo laiku visā pasaulē notikušas un turpina notikt lielas pārmaiņas, kas skar katru planētas iedzīvotāju. Veselības, ekonomikas un politiskās sistēmas krīze, starpvalstu nesaskaņas un konflikti ir tikai aisberga mazākā – redzamā daļa. Tas ir aizsegs daudz varenākiem globāliem visuma procesiem, ko retais vispār spējigs apzināties. Lielākās pārmaiņas notiek cilvēku individuālajā un kolektīvajā apziņā. Tā ir neredzama cīņa katrā cilvēkā starp viņa ego un sirds apziņu. Mainās cilvēku spēja redzēt un uztvert to, kas iepriekš bija nepamanīts. Cilvēki sāk mosties un atklāt, kas viņi ir patiesībā un cik globālā apmānā dzīvojuši visu savu neapzināto dzīvi.

Daudziem šie notikumi ir izrādījušies kritiski un pat letāli, zaudējot to, kas šķitis pats svarīgākais – veselība, darbs, tuvi cilvēki, finansiālā stabilitāte, drošība un komforts.

Es zinu, ka lielākoties visās šajās problēmās gribas atrast kādu vainīgo, tomēr, jaunajā Spēka grāmatā “Apziņas brīvība” es vēlos vērst visu tavu uzmanību uz sevi pašu, jo katrā no mums ir spēks, kas ļauj saglabāt sirdsmieru un stabilitāti arī tad, kad apkārt viss brūk un jūk.

Mēs nevaram ietekmēt un būt atbildīgi par dažādiem mainīgiem, no mums neatkarīgiem, ārējās pasaules apstākļiem, bet mums katram jābūt spējīgam uzņemties atbildību par savu attieksmi un atbildes reakciju uz to, kas mums šķiet nevēlams un nepareizs. Mūsu spēkos nav uzlabot ārējo pasauli, bet savējo gan mēs varam sakārtot un veidot par tādu, kurā mums labpatiktu dzīvot.

Šajā grāmatā nav nekā sazvērestīga, mistiska, maģiska, noslēpumaina, ezotēriska vai reliģiska. Es nerunāju par to, kas kontrolē un vada šo pasauli, kuri ir cilvēces ienaidnieki, kas slēpjas aiz visiem globālajiem notikumiem un dažādām krīzēm.

Ar grāmatas palīdzību atklāsiet, ka viss, kas un kā notiek ar cilvēku, ir katra paša atbildība, un katrs no mums ir spējīgs radīt savu realitāti, neskatoties uz to, kādām krīzēm, varas kotroles mehānismiem, manipulācijām un provokācijām cilvēks netiktu pakļauts.

Šī grāmata ir par bezbailību un drosmi ielūkoties savā sirdsapziņā, ko es saucu par patiesības spoguli, kurā redzami visi mūsu patiesie nodomi, rīcības un izvēļu motīvi, cēloņi un iemesli visam, kas ar mums notiek. Sirdsapziņa sevī glabā patiesību un, jo tā tīrāka un skaidrāka, jo tajā mazāk grēku, aizvainojumu, noslēpumu, pašpārmetumu, kauna izjūtas un paslēptu baiļu un kompleksu, jo brīvāki mēs esam.

Lasot šo grāmatu, ik pa laikam šķitīs, ka daudzas uzrakstītās domas un idejas atkārtojas. Atkal un atkal lasīsiet par patiesību un brīvību, par garaspēku un sirdsapziņu, prāta ego, pašapmānu un ilūziju, gaišredzību un veselo saprātu, bet tas ir tāpēc, lai vērstu jūsu uzmanību uz būtisko. Ja vēlaties iemācīties spēlēt kādu mūzikas instrumentu vai kļūt par labu sportistu, svarīga ir disciplīna, regularitāte un treniņu biežums jeb atkārtošana. Arī šajā grāmatā pilienu veidā teikums pēc teikuma, nodaļa pēc nodaļas, vēstījums pēc vēstījuma lēnām piepildīs jūsu patiesības trauku, no kura varēsiet padzerties jebkurā mirklī, kad jutīsieties izslāpuši, iemantojot to apziņas stāvokli, kas palīdz būt stabilam, līdzsvarotam, iekšēji spēcīgam, nesatricināmam un neietekmējam.

Patiesība slēpjas tajā, ka, lai iemantotu patiesu, neierobežotu un mūžīgu brīvību, pašam ir bezbailīgi jāatslēdzas un jāatbrīvojas no visas savas iluzorās, samākslotās un uzspēlētās dzīves, no visām paša prāta destruktīvajām domāšanas programmām un atkarībām, kas līdz šim sasaistīja tavu dzīvi un lika dzīvot bailēs un satraukumā par to, ka kādu dienu to visu vari zaudēt.

Daudziem var būt emocionāli grūti sagremot šajā grāmatā esošo informāciju, tomēr, varu droši teikt, ka, pārvarot šo iekšējo pretestību, aizvainojumu, dusmas, bailes un vēlēšanos aizvērt grāmatu, mukt un nekad vairs to nelasīt, tu pārdzimsi jaunā apziņas līmenī. Visvairāk par visu grauž un ir sāpīga tieši patiesība. Lai izsāp, kam jāizsāp, jo caur šīm sāpēm tu atkal kļūsi vesels un stiprs garā.

Karājoties pie zara virs aizas, var šķist, ka tas ir vienīgais glābiņš no kritiena un drošas nāves, tomēr, var izrādīties, ka tas zars ir vienīgais šķērslis ceļā uz beznosacījumu brīvību, jo bailēs pie tā turoties, tu nekad neuzzināsi, ko nozīmē izplest savas brīvības spārnus un pacelties virs sava prāta robežām.


Spēka grāmata II. Apziņas brīvība

Spēka grāmata II

apziņas brīvība

Grāmata pieejama visā Latvijā grāmatnīcās vai saņem to, rakstot personīgu pieprasījumu epastā!!

Pasūti savu grāmatu!

Norādi, kuru grāmatu vēlies iegādāties!

Please do not fill this field!
Please do not fill this field!

ATSAUKSMES

Armands

Kā Tu nonāc līdz šīm domām par, kurām tik daudz raksti? Tīri ar cilvēcisku interesi lasu, jo te vīriem nav pieņemts tik dvēseliskas tēmas sociālajos tīklos “cilāt”. Visi skrien pēc trendīguma, laikiem un mākslīgiem draugiem. Tādēļ interesē uzzināt, kādēļ to raksti?

Santa

Ir tik forši Tevi zināt un forši Tev “sekot”! Tu trāpi! Par to vieglumu, godīgumu, dziļumu, daudzpusīgumu, pozitīvismu un radošumu, kas Tevī mājo! Spēcīgs cilvēks! Bez liekulības un mistikas!
Kad ātrumā šķirstu “insta”, citreiz neapstājos, lai izlasītu, tikai ir kārtējais “like” pie bildes, bet tad atceros, atgriežos, lasu, uzņemu un ir labi! Paldies

Andris

Kur ņemt šo spēku, kur ņemt šos vārdus, kur Tu dodies, kur Tu to visu saņem? Lūdzu, palīdzi man arī. Man Tavi video ļoti aizkustina, es tos skatos un asaras acis liek aizdomāties par dzīvi un saprast visu.

Jolanta

Paldies, ka Tu dalies, iedvesmo, liec domāt, just, apzināties, piedzīvot! Vēlos ar Tevi padalīties ar kādu stāstu: esmu literatūras skolotāja, šobrīd 11. klasē runājām par Pēru Gintu, par to, kā dzīvot, lai nebūtu sevi jāsalīdzina ar sīpolu, kuram nav kodola. Un tieši Tavu rakstu par kodolu atļāvos aizsūtīt saviem skolēniem, kuri, iedvesmojoties no tā un Pēra Ginta, šodien ļāvās kolosālām pārdomām par tematu “Cilvēk, esi tu pats!” Paldies!

Laura

Paldies Tev – Tevis rakstītais ļoti uzrunā. Katru reizi lasot, šķiet, ka rakstīts tieši man!

Martins

Tev ir tik iedvesmojoši un patiesi video. Gribētu arī nokļūt tādā stāvoklī- dzīvot mirklī un mīlestībā. Vai ir kādas klātbūtnes tikšanās ar Tevi, lai apgūti šo un kādas prakses, lai sasniegtu šo stāvokli?

Juta

Paldies, ka runā ar mums. Prieks, ka gadījies manā dzīves ceļā.

Aleksandrs

Paldies par to, ka mūs tik ļoti motivē. Paldies, ka izliec sevi visu, trenējot mūs. Tā enerģija, ko Tu izdali un pozitīvais skatiens uz dzīvi apkārtējiem liek starot un smaidīt. Tu sevi noteikti vari saukt par personību, un katru reizi, atklājot mums par sevi jaunas lietas, Tu esi piemērs tam, cik talantu patiesībā var būt vienam cilvēkam, pie nosacījuma, ja pie tā smagi strādā. Tas ir apsveicami, ka Tu spēj sevi atdot vairākām lietām un pilnībā. Veiksmi grāmatas rakstīšanā, ar nepacietību gaidīšu Tavu gara darbu!

Līga

Paldies, Tu liec apstāties un padomāt, jo cik bieži mēs tomēr domājam katrs tikai pats par sevi, par savām likstām un savām problēmām! Taču uz kopējā fona tas ir tik mazsvarīgi! Neiespringsim, visu darīsim ar mēru un baudīsim to nolikto laiku, kas mums ir atvēlēts!

Sirds – dvēseles mājas

Tik vienkārši! Tā runā Dvēsele. Vienkārši! Kaspars ir tajā apziņas stāvoklī, ko prātam saprotami var nosaukt par atmodušos. Tāpēc nav sarežģītas, ezotēriskas filozofijas, pagātnes grēku šķetināšanas, nākotnes pareģošanas un biedēšanas! Ir vienkārši šis mirklis un cilvēcība tajā.

“Katra ūdens pile ir bezgalīgs un mūžīgs okeāns. Katrs koks ir vesels mūža mežs. Katrs smilšu grauds ir bezizmēra svētā zeme. Katrs mākonis ir visas plašās debesis. Tikai cilvēks vēlas būt personība un individualitāte, kas pati sevi norobežo un ierobežo sava prāta rāmjos, noniecinot savas saknes un savas esības kodolu, kas ir tas pats kodols, kas ir visam esošajam.”