Skip to main content

SPĒKA GRĀMATA I

atklāj augstāko spēku sevī

DZĪVES JEB AUGSTĀKAIS SPĒKS
Visu dzīvi esmu nodarbojies ar dažādiem sporta veidiem, jo šķita, ka katrs no tiem padarīs mani par fiziski spēcīgu cilvēku. Piedalījos ielu vingrošanas un crossfit sporta kustības aizsākšanā Latvijā, vairākus gadus trenējos boksā, praktizēju ziemas peldēšanu un skriešanu ziemas apstākļos, rūdot un nostiprinot savu ķermeni, tomēr pēc vairāk nekā 20 gadu regulāriem treniņiem jāsecina, ka ar fizisku spēku ir par maz, lai cilvēks spētu kontrolēt sava prāta dabu, kas lielākoties ir haotiska un destruktīva. Ir kāds daudz varenāks un pārāks spēks, kas atklājams katram cilvēkam, kurš grib aizsniegties pāri sava prāta robežām. Tas spēks ir dziļi iekšējs ceļojums apziņas dzīlēs. 
Tik bieži sastopu cilvēkus, kuri pēc skata šķiet par sevi pilnīgi pārliecināti, profesionāli, mērķtiecīgi, spēcīgi un veiksmīgi, tomēr, ielūkojoties dziļāk, redzamas bailes un nedrošība. Iekšējā pasaule ir trausla un nestabila. Cilvēkam it kā zūd līdzsvars savai dzīvei, jo fiziskā un materiālā stabilitāte ir ļoti mānīga un gaistoša parādība un turēšanās pie tās ir vājš mierinājums. 
Atklājot augstākā spēka kodolu jeb avotu sevī, ārējā pasaulē viss var jukt un brukt, tomēr iekšējs miers paliek kā nesatricināms mūris, kas atvaira jebkurus šķietami nelabvēlīgus apstākļus, notikumus vai cilvēkus. 
Iekšējs miers kā gaisma staro ārā no cilvēka un izgaismo ceļu citiem. Tu nevis tausties pēc gaismas tumšā telpā, bet esi gaisma tu pats. 
Prāta klusums ir vienīgais ceļš pie šī spēka. Ārpasaule rit savu gaitu, kāds nāk, kāds iet, kāds steidzas, kāds bremzē, kāds smej, kāds raud, kāds uzbrūk, kāds aizsargājas, kāds mīl, kāds nīst, bet tu paliec kluss un vērojošs, jo tavs spēks ir iekšēji nesatricināms un nemainīgs. Paliec šajā spēkā, jo tas ir vienīgais drošais pamats zem tavām kājām. 
Mēs katrs sevī glabājam neierobežotas un mūžīgas apziņas augstākā spēka potenciālu. 
Šis spēks ļauj kontrolēt sava prāta radītā ego destruktīvo dabu, kļūstot brīvam no visu veidu atkarībām, kārdinājumiem un citām rakstura vājībām, esot pilnīgam un pašpietiekamam. 
Šis spēks ļauj atvērt sirdi visiem un un vienmēr, kļūstot labestīgam, sirsnīgam un līdzjūtīgam. 
Šis spēks ļauj mīlēt bez aizspriedumiem, nosacījumiem, vērtējumiem un ultimātiem. 
Šis spēks ļauj pieņemt to, kas līdz šim radīja iekšēju pretestību, cīņu un konfliktu. 
Šis spēks ļauj lūgt piedošanu un piedot citiem, jo zūd vēlme vērtēt, salīdzināt, pamācīt, nosodīt un kritizēt. 
Šis spēks ļauj tikt galā ar jebkādiem satraukumiem, stresu un depresiju. 
Šis spēks ļauj redzēt sevi citos un citus sevī, nevis nodaloties, bet saplūstot ar visu esošo. 
Šis spēks ir lielākais atbalsts pašam un caur sevi kļūst par atbalstu un iedvesmu arī citiem. 
Šis spēks ļauj iegūt sirdsmieru un brīvību pašam no sava prāta programmām un palaist visu, kas līdz šim ierobežojis iekšējo būtību. 
Šis spēks ļauj mīlēt un būt laimīgam. 
Es pateicībā saplūstu ar šo spēku un dzīvoju saskaņā ar to, jo nekam citam vairs nav īsti nozīmes.
Mīlestība ir vienīgā jēga visai eksistencei!

Kaspars Zlidnis - Spēka Grāmata

Spēka grāmata I.

atklāj augstāko spēku sevī

Grāmata pieejama visā Latvijā grāmatnīcās vai saņem to, rakstot personīgu pieprasījumu epastā!!

Pasūti savu grāmatu!

Norādi, kuru grāmatu vēlies iegādāties!

Please do not fill this field!
Please do not fill this field!

ATSAUKSMES

Armands

Kā Tu nonāc līdz šīm domām par, kurām tik daudz raksti? Tīri ar cilvēcisku interesi lasu, jo te vīriem nav pieņemts tik dvēseliskas tēmas sociālajos tīklos “cilāt”. Visi skrien pēc trendīguma, laikiem un mākslīgiem draugiem. Tādēļ interesē uzzināt, kādēļ to raksti?

Santa

Ir tik forši Tevi zināt un forši Tev “sekot”! Tu trāpi! Par to vieglumu, godīgumu, dziļumu, daudzpusīgumu, pozitīvismu un radošumu, kas Tevī mājo! Spēcīgs cilvēks! Bez liekulības un mistikas!
Kad ātrumā šķirstu “insta”, citreiz neapstājos, lai izlasītu, tikai ir kārtējais “like” pie bildes, bet tad atceros, atgriežos, lasu, uzņemu un ir labi! Paldies

Andris

Kur ņemt šo spēku, kur ņemt šos vārdus, kur Tu dodies, kur Tu to visu saņem? Lūdzu, palīdzi man arī. Man Tavi video ļoti aizkustina, es tos skatos un asaras acis liek aizdomāties par dzīvi un saprast visu.

Jolanta

Paldies, ka Tu dalies, iedvesmo, liec domāt, just, apzināties, piedzīvot! Vēlos ar Tevi padalīties ar kādu stāstu: esmu literatūras skolotāja, šobrīd 11. klasē runājām par Pēru Gintu, par to, kā dzīvot, lai nebūtu sevi jāsalīdzina ar sīpolu, kuram nav kodola. Un tieši Tavu rakstu par kodolu atļāvos aizsūtīt saviem skolēniem, kuri, iedvesmojoties no tā un Pēra Ginta, šodien ļāvās kolosālām pārdomām par tematu “Cilvēk, esi tu pats!” Paldies!

Laura

Paldies Tev – Tevis rakstītais ļoti uzrunā. Katru reizi lasot, šķiet, ka rakstīts tieši man!

Martins

Tev ir tik iedvesmojoši un patiesi video. Gribētu arī nokļūt tādā stāvoklī- dzīvot mirklī un mīlestībā. Vai ir kādas klātbūtnes tikšanās ar Tevi, lai apgūti šo un kādas prakses, lai sasniegtu šo stāvokli?

Juta

Paldies, ka runā ar mums. Prieks, ka gadījies manā dzīves ceļā.

Aleksandrs

Paldies par to, ka mūs tik ļoti motivē. Paldies, ka izliec sevi visu, trenējot mūs. Tā enerģija, ko Tu izdali un pozitīvais skatiens uz dzīvi apkārtējiem liek starot un smaidīt. Tu sevi noteikti vari saukt par personību, un katru reizi, atklājot mums par sevi jaunas lietas, Tu esi piemērs tam, cik talantu patiesībā var būt vienam cilvēkam, pie nosacījuma, ja pie tā smagi strādā. Tas ir apsveicami, ka Tu spēj sevi atdot vairākām lietām un pilnībā. Veiksmi grāmatas rakstīšanā, ar nepacietību gaidīšu Tavu gara darbu!

Līga

Paldies, Tu liec apstāties un padomāt, jo cik bieži mēs tomēr domājam katrs tikai pats par sevi, par savām likstām un savām problēmām! Taču uz kopējā fona tas ir tik mazsvarīgi! Neiespringsim, visu darīsim ar mēru un baudīsim to nolikto laiku, kas mums ir atvēlēts!

Sirds – dvēseles mājas

Tik vienkārši! Tā runā Dvēsele. Vienkārši! Kaspars ir tajā apziņas stāvoklī, ko prātam saprotami var nosaukt par atmodušos. Tāpēc nav sarežģītas, ezotēriskas filozofijas, pagātnes grēku šķetināšanas, nākotnes pareģošanas un biedēšanas! Ir vienkārši šis mirklis un cilvēcība tajā.

“Katra ūdens pile ir bezgalīgs un mūžīgs okeāns. Katrs koks ir vesels mūža mežs. Katrs smilšu grauds ir bezizmēra svētā zeme. Katrs mākonis ir visas plašās debesis. Tikai cilvēks vēlas būt personība un individualitāte, kas pati sevi norobežo un ierobežo sava prāta rāmjos, noniecinot savas saknes un savas esības kodolu,  kas ir tas pats kodols, kas ir visam esošajam.”